EN RU CZ

Areál

Markovy vinné sklepy je nově vybudovaný ubytovací areál uprostřed vinic, nalézající se na Jižní Moravě, na samém okraji Olbramovic u Moravského Krumlova ve Znojemské vinařské oblasti. Výhodou tohoto areálu je dobrá dopravní dostupnost, neboť se nachází pouze 10 km od dálničního sjezdu u Pohořelic. Cesta autem tak do centra Brna, Mikulova či Znojma zabere pouze necelou půlhodinu. Trasa do nedaleké Vídně trvá autem něco málo přes hodinu.

Ubytovací areál tvoří viničné domy a dřevěné sruby norského typu. Ve viničných domech jsou dva velké rodinné apartmány, dvě dvoulůžková a dále dvě třílůžková studia. Apartmány a studia spolu s 8 norskými sruby tvoří kvalitní ubytovací komplex s kapacitou 32 lůžek a 16 přistýlek. Všechna ubytovací zařízení v tomto viničným areálu mají vlastní sociální zázemí (WC, koupelnu s vanou či sprchovým koutem).

Pro podnikové večírky, školení, svatby, oslavy narozenin, či jiné oslavy a setkání nabízíme velký sál pro 50 osob, kde naši zákazníci najdou společenské hry, kulečník a příjemné posezení u krbu. Dále je možné si pronajmout komfortní historickou vinárnu pro 30 osob. K dispozici jsou dvě moderně vybavené kuchyně. Pro zájemce zajistíme cimbálovou muziku.

Kdo by měl zájem, může využít venkovní střelnici, prostor na paintball, beach volejbal, ruské kuželky, stolní tenis, nebo se projet na koních. Přímo v Olbramovicích je moderní koupaliště a po cyklistické stezce je lehce dosažitelná řada originálních sklepů v sousedních vinařských obcích. Naše sklepy leží na znojemské cyklostezce a o hezké výlety po mírně zvlněné krajině není nouze.